Slávnostné odovzdanie zrekonštruovanej hasičskej stanice v Liptovskom Mikuláši

Slávnostné odovzdanie zrekonštruovanej hasičskej stanice v Liptovskom Mikuláši

V piatok 2.decembra 2016 sa uskutočnilo slávnostné odovzdanie zrekonštruovanej hasičskej stanice v Liptovskom Mikuláši za účasti štátneho tajomníka MV SR Rudolfa Urbanoviča, prezidenta HaZZ Alexandra Nejedlého, riaditeľa Krajského riaditeľstva HaZZ v Žiline Jaroslava Kapusniaka a pozvaných predstaviteľov Liptovského regiónu. V novej prístavbe sa vytvorili priestory pre výkon služby zásahových hasičov, ako aj pre príslušníkov Okresného riaditeľstva HaZZ v Liptovskom Mikuláši, ktorí doposiaľ pracovali v prenajatých priestoroch. Okrem budovy sa zrekonštruovali aj spevnené plochy areálu a vybudovala sa cvičná veža pre hasičský šport. Kompletnou rekonštrukciou garáží a vhodnou prístavbou prevádzkovej budovy boli vytvorené dôstojné podmienky pre výkon služby profesionálnych hasičov.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Štartovacia pištoľ alebo revolver na náboje v kal. 6 mm (Short Blank) je podľa zákona expanznou zbraňou.

Dňa 2.12.2021 bola schválená v parlamente novela Zákona č. 190/2003 Z. z. (o strelných zbraniach …

X