Slovenskí hasiči obsadili na Majstrovstvách sveta v bobovom trenažéri 10. miesto

V dňoch 7 – 11. septembra 2016 sa v Rumunskom meste Mamaia uskutočnili letné Majstrovstvá sveta v bobovom trenažéri. Slovenskí hasiči Michal Tkáč zo Záchrannej brigády HaZZ v Malackách a Ladislav Noskovič z OR HaZZ v Piešťanoch obsadili v súťaži dvojbobov 10. miesto.
Vítazmi sa stalo české duo Dominik Dvořák a Jakub Havlín, na 2. mieste sa umiestnila nemecká posádka Pablo Nolte a Christopher Weber a tretí skončili Oridlei Pessoni a Rafael Souza z Brazílie.

Kategorizácia DHZO na rok 2023

Zverejnenie kategorizácie dobrovoľných hasičských zborov obcí na rok 2023 v rámci Celoplošného rozmiestnenia síl a …