Home / AKTUALITY / Slovenskí hasiči reprezentujú na halových majstrovstvách v Poľsku

Slovenskí hasiči reprezentujú na halových majstrovstvách v Poľsku

V poľskej Toruni a Grudziadzi sa v dňoch od 20. – 23. februára 2019 koná 17. ročník halových majstrovstiev Poľska v hasičskom dvojboji. Viac ako 80 športovcov z Poľska, Bieloruska a Slovenska si dnes zmeralo sily v úvodnej disciplíne beh na 100 m s prekážkami. Zajtra majstrovstvá pokračujú výstupom do 4. podlažia cvičnej veže. Najlepšie časy z prvej disciplíny v slovenskom tíme dosiahli Miroslav Šáry, Stanislav Zavadzan a Richard Bujna.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Prichádza obdobie zvýšeného výskytu požiarov v prírodnom prostredí

Teplejšie počasie prichádzajúce v marci so sebou prináša okrem slnka aj zvýšený výskyt požiarov, ktoré …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X