Home / AKTUALITY / Slovenskí hasiči reprezentujú na halových majstrovstvách v Poľsku

Slovenskí hasiči reprezentujú na halových majstrovstvách v Poľsku

V poľskej Toruni a Grudziadzi sa v dňoch od 20. – 23. februára 2019 koná 17. ročník halových majstrovstiev Poľska v hasičskom dvojboji. Viac ako 80 športovcov z Poľska, Bieloruska a Slovenska si dnes zmeralo sily v úvodnej disciplíne beh na 100 m s prekážkami. Zajtra majstrovstvá pokračujú výstupom do 4. podlažia cvičnej veže. Najlepšie časy z prvej disciplíny v slovenskom tíme dosiahli Miroslav Šáry, Stanislav Zavadzan a Richard Bujna.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Krajskú súťaž v hasičskom športe vyhrali hasiči z Trnavy

Vo štvrtok, 16. mája, sa v Galante uskutočnil XXIII. ročník krajskej súťaže v hasičskom športe, …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X