Slovenskí hasiči už 8. krát obhájili víťazstvo na veslárskej súťaži v Maďarsku

Slovenskí hasiči už 8. krát obhájili víťazstvo na veslárskej súťaži v Maďarsku

V sobotu 4. marca 2017 sa v maďarskom meste Szolnok uskutočnila Medzinárodná súťaž hasičov v halovom veslovaní na veslárskom trenažéri Concept 2. Súťaže sa zúčastnilo celkovo 15 družstiev. Slovenskí hV sobotu 4. marca 2017 sa v maďarskom meste Szolnok uskutočnila Medzinárodná súťaž hasičov v halovom veslovaní na veslárskom trenažéri Concept 2. Súťaže sa zúčastnilo celkovo 15 družstiev. Slovenskí hasiči obhájili prvenstvo v kategórii družstiev (štafeta 4 x 2 x 500 metrov) už po 8. krát s celkovým časom 12:04 min. Tento rok si súťažiaci spravili nový osobný rekord.

Víťazné družstvo tvorili:

ppráp. Bc. Peter Lejko – HS Sereď, OR HaZZ Galanta

npor. Erik Noskovič – HS Piešťany, OR HaZZ Piešťany

kpt. Mgr. Pavol Kuhajda – KR HaZZ Trnava, oddelenie OR a IZS

Adrián Ficík – ZHÚ U.S. Steel Košice

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči smerovali k dopravnej nehode s účasťou sanitky

V piatok 7. januára okolo 11.00 hodiny došlo na ceste prvej triedy v katastri obce …

X