Home / AKTUALITY / Slovenskí hasiči vyhrali 2. miesto v halovom veslovaní

Slovenskí hasiči vyhrali 2. miesto v halovom veslovaní

Slovenskí hasiči sa dnes zúčastnili na súťaži v halovom veslovaní hasičov v maďarskom meste Szolnok. V konkurencii 17 družstiev z Maďarska a Slovenska získali 2. miesto. V kategórii jednotlivcov 18 – 30 rokov obsadil 2. miesto Ing. por. Peter Wojatschek z KR HaZZ v Trnave, celkovo skončil tretí.
Slovenské družstvo v štafetovom veslovaní tvorili Mgr. mjr. Pavol Kuhajda z KR HaZZ v Trnave, kpt. Ing. Erik Noskovič z OR HaZZ v Piešťanoch, npor. Ing. Martin Malatinka z OR HaZZ v Trnave a prap. Bc. Peter Lejko z OR HaZZ v Galante.
Srdečne gratulujeme!

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Prichádza obdobie zvýšeného výskytu požiarov v prírodnom prostredí

Teplejšie počasie prichádzajúce v marci so sebou prináša okrem slnka aj zvýšený výskyt požiarov, ktoré …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X