Home / PRÁVE TERAZ / Smrteľná dopravná nehoda pri Šintave

Smrteľná dopravná nehoda pri Šintave

http://dobrovolnihasici.sk/category/ms-2018-special/

Hasiči z Galanty a Serede momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste I/62 v katastri obce Šintava. Pri udalosti sa zrazili 2 osobné vozidlá, z ktorých jedno skončilo mimo vozovky. Z piatich účastníkov nehodu neprežila jedna osoba, ďalšie 4 osoby utrpeli zranenia rôzneho charakteru. Cesta je momentálne neprejazdná.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči odstraňujú následky požiaru škôlky a obecného úradu

V pondelok, 17. septembra, zachvátil strechu obecného úradu a materskej škôlky v obci Nové Sady …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X