Sobotné odbery vzoriek u osôb s podozrením na koronavírus

Posádky hasičskej záchrannej služby dnes vykonávali odbery na viacerých miestach. Hasiči z Prešova začali s odbermi v ranných hodinách v KLÚ Družba v Bardejove, potom sa presunuli do Tatranskej Lomnice. Všetky odobraté vzorky po ukončení činnosti zaviezli na Regionálny úrad verejného zdravotníctva do Košíc. 
Posádka trnavskej hasičskej záchrannej služby odoberala vzorky osobám v hoteli Granit v Piešťanoch a na Strednej odbornej škole PZ v Pezinku. Nitrianski hasiči začali s odbermi v Školiacom a rekreačnom zariadení Finančnej správy vo Veľkom Mederi, popoludní sa presunuli do karanténneho zariadenia Gabčíkovo. Posádka HZS z Radlinského odobrala vzorky osobám s podozrením na koronavírus v IVS v Dúbravke. Hasiči zároveň vykonávali servisné činnosti a dohľad nad stanmi, ktoré sú dislokované na viacerých hraničných priechodoch a v areáloch nemocníc a RÚVZ. 

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Majstrovstvá SR | 23.10.2021 | GALANTA

Komentáre comments

X