Home / AKTUALITY / Štátny tajomník MV SR ocenil prínos pre dobrovoľný hasičský zbor v Liptovskej Kokave

Štátny tajomník MV SR ocenil prínos pre dobrovoľný hasičský zbor v Liptovskej Kokave

Štátny tajomník MV SR ocenil prínos pre dobrovoľný hasičský zbor v Liptovskej Kokave Štátny tajomník ministerstva vnútra SR Rudolf Urbanovič v sobotu 25. mája 2019 udelil Richardovi Šoporovi, predsedovi Dobrovoľného hasičského zboru v Liptovskej Kokave, čestnú plaketu. Stalo sa tak pri príležitosti jeho 40. narodenín. Rudolf Urbanovič týmto spôsobom ocenil prínos Richarda Šopora pre dobrovoľný hasičský zbor. „Teší ma, že mi moja práca prináša možnosť bližšie spoznať takýchto ľudí, ktorí sú veľmi zapálení pre prácu v dobrovoľnom hasičskom zbore. Dobrovoľný hasičský zbor v Liptovskej Kokave pod vedením Richarda Šopora veľmi napreduje. Presvedčil som sa o tom aj vo februári, keď som bol v Liptovskej Kokave na výročnej členskej schôdzi. Teší ma aj vynikajúca práca s mládežou,“ povedal Rudolf Urbanovič. „Veľmi si vážim ocenenie, je pre mňa určite motiváciou do ďalšej práce. Rezortu vnútra sme veľmi vďační aj za podporu nášho zboru. Naposledy sa prejavila pred dvoma týždňami, keď nám pani ministerka odovzdala nové zásahové vozidlo,“ vyjadril sa predseda dobrovoľných hasičov v Liptovskej Kokave.

Štátny tajomník ministerstva vnútra SR Rudolf Urbanovič v sobotu 25. mája 2019 udelil Richardovi Šoporovi, predsedovi Dobrovoľného hasičského zboru v Liptovskej Kokave, čestnú plaketu. Stalo sa tak pri príležitosti jeho 40. narodenín. Rudolf Urbanovič týmto spôsobom ocenil prínos Richarda Šopora pre dobrovoľný hasičský zbor.
„Teší ma, že mi moja práca prináša možnosť bližšie spoznať takýchto ľudí, ktorí sú veľmi zapálení pre prácu v dobrovoľnom hasičskom zbore. Dobrovoľný hasičský zbor v Liptovskej Kokave pod vedením Richarda Šopora veľmi napreduje. Presvedčil som sa o tom aj vo februári, keď som bol v Liptovskej Kokave na výročnej členskej schôdzi. Teší ma aj vynikajúca práca s mládežou,“ povedal Rudolf Urbanovič.
„Veľmi si vážim ocenenie, je pre mňa určite motiváciou do ďalšej práce. Rezortu vnútra sme veľmi vďační aj za podporu nášho zboru. Naposledy sa prejavila pred dvoma týždňami, keď nám pani ministerka odovzdala nové zásahové vozidlo,“ vyjadril sa predseda dobrovoľných hasičov v Liptovskej Kokave.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Taktické cvičenie príslušníkov záložnej hasičskej jednotky SŠPO MV SR v Žiline

Dňa 7-8. augusta 2019 sa uskutočnilo taktické cvičenie záložnej hasičskej jednotky so skupinou riadenia Strednej …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X