Home / AKTUALITY / Súťaž o pohár prezidenta HaZZ pre príslušníkov s rovnomerne rozvrhnutým služobným časom

Súťaž o pohár prezidenta HaZZ pre príslušníkov s rovnomerne rozvrhnutým služobným časom

V dňoch 25. – 26. septembra 2019 sa na východe Slovenska uskutočnil pohár prezidenta Hasičského a záchranného zboru pre príslušníkov s rovnomerne rozvrhnutým služobným časom. Súťaže sa zúčastnilo 15 družstiev z krajských riaditeľstiev Hasičského a záchranného zboru (8), záchranných brigád Hasičského a záchranného zboru (3), Prezídia Hasičského a záchranného zboru, Strednej školy požiarnej ochrany MV SR v Žiline, Výcvikového centra HaZZ Lešť a Požiarnotechnického a expertízneho ústavu MV SR. Súťaž prebiehala pri vodnej nádrži Zemplínska Šírava, kde družstvá súťažili v dvoch disciplínach. Prvý súťažný deň plnili disciplínu spojenú so záchranou topiacej sa osoby na vodnej hladine, druhý deň si zmerali sily v požiarnom útoku. Na prvom mieste sa umiestnilo družstvo zo Záchrannej brigády HaZZ v Humennom. Na druhom mieste skončili príslušníci z Krajského riaditeľstva HaZZ v Nitre. Bronzové medaily si vybojovalo družstvo zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

V Banskobystrickom kraji si nové vozidlá prevzali zástupcovia 26 miest a obcí

V piatok 7. februára sa uskutočnilo odovzdávanie vozidiel Iveco Daily určených pre 26 miest a …