Home / AKTUALITY / Súťaž o putovný pohár prezidenta HaZZ pre najlepšie družstvo hasičov záchranárov

V priestoroch Záchrannej brigády HaZZ v Humennom od včera prebieha Súťaž o putovný pohár prezidenta HaZZ pre najlepšie družstvo hasičov záchranárov. Slávnostné otvorenie, ktoré sa uskutočnilo dnes ráno, svojou návštevou poctili vzácni hostia. Súťažiacich prišli povzbudiť prezident HaZZ Pavol Nereča, primátor mesta Humenné Miloš Meričko, riaditelia odborov prezídia HaZZ, krajskí riaditelia a riaditelia a velitelia zariadení HaZZ.
Cieľom súťaže je zmerať si sily v odborno-športovom súťažení, vzájomne si odovzdať skúsenosti a poznatky a rozvíjať schopnosti profesionálneho plnenia odborných úloh. Na štart sa postavilo 8 družstiev z krajských riaditeľstiev a 3 družstvá zo záchranných brigád.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Zoznam schválených žiadosti na rekonštrukciu hasičských zbrojních 11/20109

Komentáre comments