TAKMER 40 HASIČOV ZASAHOVALO PRI POŽIARI LAKOVNE V GALANTE

V nedeľu 26. októbra 2014 pred pol štvrtou popoludní bol ohlásený požiar lakovne na Matúškovskej ceste v Galante. Po príchode hasičov na miesto udalosti boli priestory lakovne úplne zachvátené plameňmi a spod strešnej konštrukcie vychádzal hustý čierny dym. Zasahovali 34 príslušníci z hasičských staníc v Galante, Seredi, Trnave, v Dunajskej Strede, Šali a členovia Dobrovoľného hasičského zboru obce Gáň vysokotlakovými prúdmi a C prúdmi za súčasného rozoberania konštrukcie budovy a nasadenia výškovej techniky. Likvidáciu požiaru okrem prítomnosti horľavých látok v priestoroch lakovne komplikovala aj celistvosť strešnej konštrukcie, ktorá neumožňovala dostatočný prístup hasiacej látky k ohnisku požiaru. Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje. Následkom požiaru vznikla spoločnosti priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 1 200 000 €. V dôsledku požiaru nebola zranená žiadna osoba. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X