Takto hasili požiar naši predkovia IV. ročník

Dovoľujeme si Vás pozvať na IV. ročník medzinárodnej výstavy historickej hasičskej techniky, ktorá sa uskutoční v dňoch 22.- 23. júna v centre mesta Šamorín.
Hlavným prvkom výstavy bude výstava historickej hasičskej techniky, ručné striekačky, parné striekačky, rebríky, motorové striekačky, historické automobily a ďalšie exponáty hasičských zborov a zberateľov zo Slovenska, Českej republiky a Maďarska. Počas dvoch dní okrem vystavenej techniky, výstroja a výzbroje si budete môcť pozrieť ukážky hasenia a zásahu dobovou hasičskou technikou v dobových uniformách.Očakávame prihlásenie hasičských zborov, zberateľov, ktorí majú záujem vystaviť a predviesť širokej verejnosti svoju historickú hasičskú techniku vyrobenú do 50. rokov 20. storočia.

Z celej akcie chystáme živé vstupy na FIRE TV a dobrovolnihasici.sk

Program výstavy historickej hasičskej techniky „Takto hasili požiar naši predkovia“

Piatok (miesto konania,  stred mesta Šamorín)
09:00 – 18:00  výstava historickej hasičskej techniky, ukážky hasenia dobovou hasičskou technikou