Tento víkend sa v Liptovskom Mikuláši konal polmaratón profesionálnych hasičov

Tento víkend sa v Liptovskom Mikuláši konal polmaratón profesionálnych hasičov

V sobotu 15. októbra 2016 sa v Liptovskom Mikuláši uskutočnil už 11. ročník Majstrovstiev Slovenska v polmaratóne profesionálnych hasičov. Na súťaži sa zúčastnilo 28 pretekárov z celého Slovenska, pričom svojou osobnou účasťou podporil pretekárov aj štátny tajomník Ministerstva vnútra SR Rudolf Urbanovič.
Víťazom hlavnej kategórie (muži do 40 rokov) sa stal Tomáš Benko zo ZHÚ Petrolservis ENO Nováky, ktorý trať s dĺžkou 21,097 km prebehol s časom 1:18:33. Víťazom v kategórii muži nad 40 rokov sa stal Tomáš Kačmarčík z Okresného riaditeľstva HaZZ Poprad.

Výsledky:

Muži
1. Tomáš Benko – 1:18:33 (ZHÚ Petrolservis ENO Nováky)
2. Martin Dinga – 1:25:31 (HaZU Bratislava)
3. Matej Peniak – 1:26:28 (KR HaZZ Banská Bystrica)

Muži nad 40 rokov
1. Tomáš Kačmarčík – 1:25:22 (OR HaZZ Poprad)
2. Kamil Puchír – 1:27:38 (KR HaZZ Košice)
3. Róbert Ambra – 1:32:03 (KR HaZZ Nitra)

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Stanovisko Prezídia HaZZ k vyjadreniam prezidenta DPO SR

V súvislosti s vyjadrením prezidenta Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR (DPO SR) Bc. Jozefa Smolinského k …

X