Home / AKTUALITY / Tím slovenských hasičov sa v pondelok vrátil z medzinárodného cvičenia v Lotyšsku

17 príslušníkov HaZZ sa v pondelok vrátilo z medzinárodného cvičenia, ktoré sa konalo od 26. – 31. októbra 2016 v Lotyšsku. Náplňou cvičenia bolo vyhľadávanie a záchrana osôb, evakuácia zvierat z najrôznejších vodných plôch a povodňami postihnutých území, prenos čerpadiel, technických prostriedkov a materiálu na pomoc postihnutým osobám.
Na cvičení sa zúčastnili príslušníci z HaZÚ, Krajského riaditeľstva HaZZ v Bratislave a v Banskej Bystrici a zo Záchrannej brigády v Humennom a v Malackách.

Vedúci predstavitelia Hasičského a záchranného zboru dnes privítali členov českej delegácie z HZS ČR

V pondelok, 12. novembra 2018 sa v Liptovskom Hrádku uskutočnilo prijatie českej delegácie slúžiace ako …