Home / AKTUALITY / Tím slovenských hasičov sa v pondelok vrátil z medzinárodného cvičenia v Lotyšsku

17 príslušníkov HaZZ sa v pondelok vrátilo z medzinárodného cvičenia, ktoré sa konalo od 26. – 31. októbra 2016 v Lotyšsku. Náplňou cvičenia bolo vyhľadávanie a záchrana osôb, evakuácia zvierat z najrôznejších vodných plôch a povodňami postihnutých území, prenos čerpadiel, technických prostriedkov a materiálu na pomoc postihnutým osobám.
Na cvičení sa zúčastnili príslušníci z HaZÚ, Krajského riaditeľstva HaZZ v Bratislave a v Banskej Bystrici a zo Záchrannej brigády v Humennom a v Malackách.

Tlačové správy

Vďaka podpore z EÚ dostalo Výcvikové centrum HaZZ nové Iveco Daily

V piatok, 5. apríla 2019 sa uskutočnilo slávnostné odovzdávanie hasičského vozidla Iveco Daily Výcvikovému centru …