Home / PRÁVE TERAZ / Tragická dopravná nehoda autobusu a kamióna si vyžiadala doposiaľ 13 usmrtených osôb

Hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá stala v katastri obce Nitrianske Hrnčiarovce, okres Nitra. Pri nehode došlo k zrážke nákladného vozidla a autobusu s cestujúcimi. Podľa doterajších informácii utrpelo následkom nehody zranenia cca. 20 osôb a doposiaľ 13 osôb nehodu neprežilo. Počet zranených a usmrtených osôb sa bude pravdepodobne zvyšovať. Na mieste udalosti zasahuje takmer 30 hasičov z Nitry, zo Zlatých Moraviec a zo Selenca. Na miesto udalosti zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

Čelnú zrážku auta s autobusom neprežila 1 osoba

Hasiči už dve hodiny zasahujú pri dopravnej nehode autobusu a osobného vozidla, ktorá sa stala …