Home / PRÁVE TERAZ / Tragická dopravná nehoda na R1

Tragická dopravná nehoda na R1

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R1 v katastri obce Tekovské Nemce v okrese Zlaté Moravce. Doposiaľ z nezistených príčin vyletelo jedno osobné vozidlo mimo cesty a zostalo zakliesnené pod diaľničným nadjazdom. Hasiči zo Zlatých Moraviec poskytli dvom zraneným osobám prvú pomoc a po príchode ZZS ich odovzdali do opatery zdravotníkom. Jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla. Hasiči momentálne vykonávajú na vozidle protipožiarne opatrenia.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Zrážka dreziny s nákladným vozidlom si vyžiadala 2 zranené osoby

Hasiči momentálne zasahujú pri zrážke dreziny s nákladným autom, ktorá sa stala na železničnom priecestí …

X