Home / PRÁVE TERAZ / Tragická nehoda autobusu a nákladného vozidla na R1

Tragická nehoda autobusu a nákladného vozidla na R1

http://dobrovolnihasici.sk/category/ms-2018-special/

Takmer 20 hasičov momentálne zasahuje pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala na R1 v smere z Banskej Bystrice do Zvolena v katastri obce Badín. Pri udalosti sa zrazilo nákladné vozidlo s autobusom. Podľa predbežných informácií nehodu neprežili 2 osoby, minimálne 6 ďalších osôb je zakliesnených a zranených. Pri udalosti zasahujú hasiči z Banskej Bystrice, Zvolena, Žiaru nad Hronom a hasiči z Pliešoviec, ktorí na miesto smerujú s evakuačným autobusom HaZZ.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči odstraňujú následky požiaru škôlky a obecného úradu

V pondelok, 17. septembra, zachvátil strechu obecného úradu a materskej škôlky v obci Nové Sady …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X