Home / PRÁVE TERAZ / Tri desiatky hasičov zasahujú pri požiari skladu v Bratislave

Tri desiatky hasičov zasahujú pri požiari skladu v Bratislave

Lokalizácia požiaru – 7.15 hod.

Hasičom sa pred pár minútami podarilo lokalizovať požiar skladu, ktorý vypukol v bývalom areáli Matadoru na Úderníckej ulici v Bratislave. Oheň zasiahol objekt s rozmermi 60 x 150 metrov, hasiči ho hasia pomocou výškovej techniky.

Pôvodná správa – 6.30 hod.

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari opusteného skladu na Úderníckej ulici v Bratislave. Požiar vypukol pred šiestou hodinou ráno, momentálne je v 4. fáze horenia. Pod kontrolu sa ho snaží dostať 35 hasičov nasadených zo všetkých bratislavských staníc, na mieste sú aj dobrovoľní hasiči z Rusoviec. Udalosť si doposiaľ nevyžiadala žiadnych zranených.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Viac ako 300 hasičov pomáhalo pri výjazdoch spôsobených vetrom

Dôsledkom nepriaznivej poveternostnej situácie zaznamenali hasiči za posledných 24 hodín nárast výjazdov k technickým udalostiam. …