Home / PRÁVE TERAZ / Tri desiatky hasičov zasahujú pri požiari skladu v Bratislave

Tri desiatky hasičov zasahujú pri požiari skladu v Bratislave

Lokalizácia požiaru – 7.15 hod.

Hasičom sa pred pár minútami podarilo lokalizovať požiar skladu, ktorý vypukol v bývalom areáli Matadoru na Úderníckej ulici v Bratislave. Oheň zasiahol objekt s rozmermi 60 x 150 metrov, hasiči ho hasia pomocou výškovej techniky.

Pôvodná správa – 6.30 hod.

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari opusteného skladu na Úderníckej ulici v Bratislave. Požiar vypukol pred šiestou hodinou ráno, momentálne je v 4. fáze horenia. Pod kontrolu sa ho snaží dostať 35 hasičov nasadených zo všetkých bratislavských staníc, na mieste sú aj dobrovoľní hasiči z Rusoviec. Udalosť si doposiaľ nevyžiadala žiadnych zranených.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

V okrese Revúca sú po prietrži mračien neprejazdné dve miestne komunikácie

50 dobrovoľných a profesionálnych hasičov momentálne zasahuje v dvoch údoliach v katastri obce Muráň v …

X