Home / PRÁVE TERAZ / Tri desiatky hasičov zasahujú pri požiari skladu v Bratislave

Tri desiatky hasičov zasahujú pri požiari skladu v Bratislave

Lokalizácia požiaru – 7.15 hod.

Hasičom sa pred pár minútami podarilo lokalizovať požiar skladu, ktorý vypukol v bývalom areáli Matadoru na Úderníckej ulici v Bratislave. Oheň zasiahol objekt s rozmermi 60 x 150 metrov, hasiči ho hasia pomocou výškovej techniky.

Pôvodná správa – 6.30 hod.

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari opusteného skladu na Úderníckej ulici v Bratislave. Požiar vypukol pred šiestou hodinou ráno, momentálne je v 4. fáze horenia. Pod kontrolu sa ho snaží dostať 35 hasičov nasadených zo všetkých bratislavských staníc, na mieste sú aj dobrovoľní hasiči z Rusoviec. Udalosť si doposiaľ nevyžiadala žiadnych zranených.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …