Home / AKTUALITY / Triediaci stan pred nemocnicou v Trnave sa hasičom podarilo premiestniť za 4 hodiny

Triediaci stan pred nemocnicou v Trnave sa hasičom podarilo premiestniť za 4 hodiny

Trnavskí hasiči dnes na ploche pred Fakultnou nemocnicou v Trnave premiestňovali stan na dlhodobné zásahy, ktorý tam už dva týždne slúži na prvotné triedenie pacientov. Z dôvodu jeho rozširovania o corona drive testovanie a zubnú ambulanciu ho bolo potrebné presunúť o 150 metrov, pričom bude stále slúžiť aj ako ochranná vstupná bariéra medzi zdravotníckym personálom a pacientmi. Triediaci stan hasiči pred sťahovaním vyprázdnili od zdravotníckeho materiálu a nábytku a vydezinfikovali virucídnym prostriedkom. Aj vďaka súčinnosti s dobrovoľnými hasičmi z okolitých obcí im tento úkon trval menej ako 4 hodiny.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Počas nasledujúcich dní pomôžu pri testovaní opäť hasiči

Slovenská republika prijala pomoc od severných susedov z Poľska v podobe 200-člennej skupiny zdravotníkov. Dnes …

X