Home / PRÁVE TERAZ / V areáli Nemocnice sv. Michala sú od včera dva kontajnery

V areáli Nemocnice sv. Michala sú od včera dva kontajnery

Včera popoludní pribudli do areálu Nemocnice sv. Michala v Bratislave dva kontajnery pre potreby odberov vzoriek na koronavírus. Jeden z nich bude slúžiť ako ošetrovňa, v druhom je možné izolovať pacientov, pričom k dispozícii majú niekoľko lôžok. Kontajnery poskytnú zdravotníckemu personálu vhodné zázemie pri výkone činností súvisiacich s koronavírusom. Bežne sú dislokované na Záchrannej brigáde HaZZ v Malackách ako súčasť ubytovacieho modulu. Hasiči uviedli kontajnery do úplnej prevádzky do hodiny od príchodu. V areáli nemocnice zostanú pokým to bude potrebné.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …