Home / PRÁVE TERAZ / V areáli Nemocnice sv. Michala sú od včera dva kontajnery

V areáli Nemocnice sv. Michala sú od včera dva kontajnery

Včera popoludní pribudli do areálu Nemocnice sv. Michala v Bratislave dva kontajnery pre potreby odberov vzoriek na koronavírus. Jeden z nich bude slúžiť ako ošetrovňa, v druhom je možné izolovať pacientov, pričom k dispozícii majú niekoľko lôžok. Kontajnery poskytnú zdravotníckemu personálu vhodné zázemie pri výkone činností súvisiacich s koronavírusom. Bežne sú dislokované na Záchrannej brigáde HaZZ v Malackách ako súčasť ubytovacieho modulu. Hasiči uviedli kontajnery do úplnej prevádzky do hodiny od príchodu. V areáli nemocnice zostanú pokým to bude potrebné.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Únik plynu s následným požiarom v Dubnici nad Váhom

Hasiči momentálne zasahujú pri úniku plynu s následným požiarom v Dubnici nad Váhom. K tomu …

X