Home / AKTUALITY / V Banskobystrickom kraji si nové vozidlá prevzali zástupcovia 26 miest a obcí

V Banskobystrickom kraji si nové vozidlá prevzali zástupcovia 26 miest a obcí

V piatok 7. februára sa uskutočnilo odovzdávanie vozidiel Iveco Daily určených pre 26 miest a obcí Banskobystrického kraja. Slávnostné odovzdávanie svojou návštevou poctili predseda vlády SR Peter Pellegrini, ministerka vnútra SR Denisa Saková, prezident HaZZ Pavol Nereča, riaditeľ Krajského riaditeľstva HaZZ v Banskej Bystrici Dušan Sľúka a generálny sekretár DPO SR Vendelín Horváth. Nové vozidlá si prevzali zástupcovia miest a obcí Banská Bystrica – Rakytovce, Motyčky, Bystrá, Dolná Lehota, Ráztoka, Tuhár, Tomášovce, Trenč, Ratkovské Bystré, Šivetice, Rumince, Tisovec, Číž, Veľké Teriakovce, Lesenice, Sliač, Zvolen, Detva, Banská Štiavnica, Kozelník, Dekýš, Podhorie, Močiar, Hrabičov, Sklené Teplice a Prestavlky. Nová technika bude určená na ochranu životov, zdravia a majetku obyvateľov v jednotlivých mestách a obciach.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vodný tok v obci Stará Lesná v noci klesol

V obci Stará Lesná, kde je vyhlásený 2. stupeň povodňovej aktivity, stále zostávajú profesionálni a …

X