V Detskom múzeu prebieha výstava „Hrdinovia všedného dňa“

V Detskom múzeu prebieha výstava "Hrdinovia všedného dňa"

Zaujímavú interaktívnu výstavu pre deti v Detskom múzeu SNM dnes otvoril riaditeľ múzea Branislav Rezník. Výstava „Hrdinovia všedného dňa“ má ďeťom priblížiť prácu záchranárov, hasičov a policajtov. Prostredníctvom interaktívneho výkladu sa naučia, na aké telefónne čísla volať v prípade núdze, ako predchádzať požiarom či ako poskytovať prvú pomoc. Súčasťou výstavy sú didaktické pomôcky – makety záchranárskych, hasičských a policajných vozidiel, ako aj pracovné obleky, ktoré si deti môžu vyskúšať.
Výstava potrvá až do 30. júna 2016.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Stanovisko Prezídia HaZZ k vyjadreniam prezidenta DPO SR

V súvislosti s vyjadrením prezidenta Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR (DPO SR) Bc. Jozefa Smolinského k …

X