Home / AKTUALITY / V Dubnici nad Váhom sa začal 46. ročník Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe

V Dubnici nad Váhom sa začal 46. ročník Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe

V Dubnici nad Váhom sa začal 46. ročník Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe

Dnes o 9.45 hod. ráno sa na Mestskom futbalovom štadióne v Dubnici nad Váhom uskutočnilo slávnostné otvorenie 46. ročníka Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe. Na slávnostnom ceremoniáli sa súťažiacim prihovoril prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý, ktorý im zaželal veľa šťastia počas nadchádzajúcich dvoch dní. Slávnostného otvorenia sa zúčastnil aj zástupca primátora mesta Dubnica nad Váhom František Mikoláška.
Prvou súťažnou disciplínou, ktorá odštartovala 46. ročník Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe, je beh na 100 m cez prekážky, ktorá prebieha od 10.00 hod.
Na štart sa postaví celkom 134 pretekárov z celého Slovenska. Po ukončení prvej súťažnej disciplíny bude program majstrovstiev pokračovať o 14.00 hod. Súťažiaci si zmerajú sily v disciplíne štafeta na 4×100 metrov s prekážkami.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vedúci predstavitelia Hasičského a záchranného zboru dnes privítali členov českej delegácie z HZS ČR

V pondelok, 12. novembra 2018 sa v Liptovskom Hrádku uskutočnilo prijatie českej delegácie slúžiace ako …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X