Home / AKTUALITY / V Košickom kraji si nové vozidlá prevzali zástupcovia 10 obcí

V Košickom kraji si nové vozidlá prevzali zástupcovia 10 obcí

Vo štvrtok 27. augusta 2020 sa v Košiciach uskutočnilo odovzdávanie vozidiel Iveco Daily určených pre 10 obcí Košického kraja. Na slávnostnom odovzdávaní, ktoré sa uskutočnilo za prítomnosti ministra vnútra SR Romana Mikulca, štátneho tajomníka MV SR Vendelína Leitnera, prezidenta Hasičského a záchranného zboru Pavla Mikuláška a riaditeľa Krajského riaditeľstva HaZZ v Košiciach Jozefa Fedorčáka, si nové vozidlá prevzali zástupcovia obcí Štós, Košická Belá, Rákoš, Trhovište, Jasov, Rejdová, Prakovce, Švedlár, Dobšiná a Borša.
Nová technika bude určená na ochranu životov, zdravia a majetku obyvateľov, ako aj posilňovanie intervenčných kapacít na regionálnej úrovni v jednotlivých obciach Košického kraja.

Foto: MV SR

Komentáre

comments

Pozrite aj

Dobrovoľní hasiči v Nitrianskom kraji si dnes prevzali nové vozidlá Iveco Daily

Vozidlá sú určené pre 12 obcí, medzi ktoré patria Tesáre, Lužianky, Tešedíkovo, Machulince, Číčov, Moča, …

X