V Leopoldove dnes v noci zhoreli dve osobné vozidlá

V Leopoldove dnes v noci zhoreli dve osobné vozidlá

Hlohoveckí hasiči dnes zasahovali pri požiari dvoch áut v Leopoldove na Gucmanovej ulici. Požiar bol ohlásený krátko pred štvrtou hodinou ráno. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti sa obe vozidlá nachádzali pred rodinným domom a boli celé zachvátené plameňom. Na likvidáciu požiaru boli použité 2 vysokotlakové prúdy a 1 C prúd. Príčinou vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 17 000,- Eur.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X