Home / PRÁVE TERAZ / V obci Stará Lesná sú v pohotovosti pripravení profesionálni a dobrovoľní hasiči

Druhý stupeň povodňovej aktivity, ktorý je dnes vyhlásený v okrese Kežmarok, sa momentálne najviac prejavuje v obci Stará Lesná. Vodný tok Studený potok stúpol približne o 50 centimetrov, zatiaľ zostáva vo svojom koryte. Na mieste sú okrem profesionálnych hasičov členovia DHZO Ľubica, DHZO Huncovce, DHZO Malý Slavkov, DHZO Stará Lesná a DHZO Spišská Belá s protipovodňovými vozíkmi. V prípade hrozby vyliatia vodného toku z koryta sú hasiči pripravení použiť protipovodňové bariéry, na mieste sú aj zástupcovia Povodia Dunajca a Popradu s ťažkou technikou a kameninou.

Tlačové správy

V okrese Revúca sú po prietrži mračien neprejazdné dve miestne komunikácie

50 dobrovoľných a profesionálnych hasičov momentálne zasahuje v dvoch údoliach v katastri obce Muráň v …