Home / PRÁVE TERAZ / V okrese Revúca sú po prietrži mračien neprejazdné dve miestne komunikácie

V okrese Revúca sú po prietrži mračien neprejazdné dve miestne komunikácie

50 dobrovoľných a profesionálnych hasičov momentálne zasahuje v dvoch údoliach v katastri obce Muráň v okrese Revúca po prietrži mračien. Cesta č. II/531 v smere na Telgárt a cesta č. III/2845 v smere na Muránsku Zdychavu sú po vyliatí miestneho potoka úplne neprejazdné. Po prietrži mračien podmylo obe miestne komunikácie, pričom na niektorých miestach sa odtrhli kusy asfaltu a na cestu popadalo viacero stromov. V oboch údoliach zasahujú profesionáli z Revúcej a dobrovoľní hasiči z obcí Gemerská Ves, Jelšava, Hajnáčka, Muránska Dlhá Lúka, Ratkovské Bystré, Muráň, Revúca a Kameňany.

Vážna dopravná nehoda na východe Slovenska si vyžiadala troch zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Čierne nad …