Home / AKTUALITY / V Ostrave sa dnes začali Majstrovstvá sveta v hasičskom športe

V Ostrave sa dnes začali Majstrovstvá sveta v hasičskom športe

V Ostrave v Českej republike sa dnes začínajú Majstrovstvá sveta v hasičskom športe. V priebehu nasledujúcich štyroch dní sa v 4 športových disciplínach stretne 6 tímov v kategórii Dorastenky, 9 tímov v kategórii Dorastenci, 14 tímov v kategórii Muži a 8 tímov v kategórii Ženy.
Od dnešného rána pretekári súperia v disciplíne výstup do 4. podlažia cvičnej veže, ktorej vyhodnotenie sa uskutoční dnes večer v rámci slávnostného otvorenia ceremoniálu. Vo štvrtok si športovci zmerajú sily v behu na 100 m s prekážkami, v piatok sa stretnú pri štafete 4 x 100 m. Záver majstrovstiev bude venovaný divácky obľúbenému požiarnemu útoku.
Na Majstrovstvách sveta v hasičskom športe spolu tento rok súperí viac ako 400 športovcov a športovkýň zo 16 krajín sveta.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Sprievodný program medzinárodnej výstavy FIRECO 2019

Sprievodný program medzinárodnej výstavy FIRECO 2019: Zdroj: HaZZ The following two tabs change content below.BioLatest …