Home / PRÁVE TERAZ / V priebehu 10 minút sa na Slovensku prevrátili 2 cisterny s cementom, zasahujú hasiči

V priebehu 10 minút sa na Slovensku prevrátili 2 cisterny s cementom, zasahujú hasiči

Prevrátená cisterna s cementom, k. o. Osuské, okres Senica

Hasiči momentálne zasahujú pri dvoch dopravných nehodách, pri ktorých sa mimo cestu prevrátili cisterny prevážajúce cement. Prvá udalosť sa stala v katastri obce Osuské, okres Senica, kde sa po dopravnej nehode cisterna s cementom prevrátila mimo cestu do cca. 15 metrovej priekopy. Pri nehode nedošlo k žiadnym zraneniam ani úniku prevádzkových kvapalín. Cisterna prevážala cca. 28 ton cementu, k jeho úniku nedošlo. Hasiči momentálne vykonávajú na havarovanom vozidle protipožiarne opatrenia. K druhej nehode boli hasiči privolaní do katastra obce Oravská Jasenica, okres Námestovo. Po nehode sa cisterna s cementom prevrátila mimo cesty do poľa. Cisterna prevážala cca. 25 ton cementu, k jeho úniku nedošlo. Pri udalosti sa nikto nezranil.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Čelná zrážka dvoch vozidiel v Piešťanoch

Piešťanskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. II/499 …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X