V Rajeckých Tepliciach sa stala vážna dopravná nehoda

20 hasičov momentálne zasahuje na ceste č. I/64 v Rajeckých Tepliciach, časť Poluvsie, kde pred pol siedmou ráno došlo k dopravnej nehode 1 osobného auta a autobusu. Obe vozidlá sa pri nehode prevrátili do priekopy. V autobuse sa viezlo cca. 30 osôb, z ktorých sa 10 zranilo. Na mieste udalosti zasahujú hasiči z hasičskej stanice v Rajci, Žiline a zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline s ťažkou technikou, odkiaľ bol tiež poskytnutý náhradný autobus pre účastníkov nehody. Na miesto udalosti bola povolaná aj polícia a záchranná zdravotná služba.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …