V Rajeckých Tepliciach sa stala vážna dopravná nehoda

V Rajeckých Tepliciach sa stala vážna dopravná nehoda

20 hasičov momentálne zasahuje na ceste č. I/64 v Rajeckých Tepliciach, časť Poluvsie, kde pred pol siedmou ráno došlo k dopravnej nehode 1 osobného auta a autobusu. Obe vozidlá sa pri nehode prevrátili do priekopy. V autobuse sa viezlo cca. 30 osôb, z ktorých sa 10 zranilo. Na mieste udalosti zasahujú hasiči z hasičskej stanice v Rajci, Žiline a zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline s ťažkou technikou, odkiaľ bol tiež poskytnutý náhradný autobus pre účastníkov nehody. Na miesto udalosti bola povolaná aj polícia a záchranná zdravotná služba.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči smerovali k dopravnej nehode s účasťou sanitky

V piatok 7. januára okolo 11.00 hodiny došlo na ceste prvej triedy v katastri obce …

X