V Rajeckých Tepliciach sa stala vážna dopravná nehoda

V Rajeckých Tepliciach sa stala vážna dopravná nehoda

20 hasičov momentálne zasahuje na ceste č. I/64 v Rajeckých Tepliciach, časť Poluvsie, kde pred pol siedmou ráno došlo k dopravnej nehode 1 osobného auta a autobusu. Obe vozidlá sa pri nehode prevrátili do priekopy. V autobuse sa viezlo cca. 30 osôb, z ktorých sa 10 zranilo. Na mieste udalosti zasahujú hasiči z hasičskej stanice v Rajci, Žiline a zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline s ťažkou technikou, odkiaľ bol tiež poskytnutý náhradný autobus pre účastníkov nehody. Na miesto udalosti bola povolaná aj polícia a záchranná zdravotná služba.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X