Home / AKTUALITY / V rámci siedmej výjazdovej porady navštívili predstavitelia HaZZ dobrovoľných hasičov v Trenčianskych Tepliciach

Od včera sa v Trenčianskych Tepliciach koná siedma výjazdová porada prezidenta HaZZ, ktorá je zároveň poslednou poradou v roku 2018. Predstavitelia HaZZ navštívili v pondelok, 17. decembra novozvolenú primátorku v Trenčianskych Tepliciach Zuzanu Frajkovú Ďurmekovú, a stali sa tak jej prvou oficiálnou návštevou. Včera večer tiež zavítali k dobrovoľným hasičom v Trenčianskych Tepliciach.
Výjazdové porady budú pokračovať aj v roku 2019. Sú plánované v každom kraji na podrobnú analýzu rozmiestnenia síl a prostriedkov vrátane dobrovoľných hasičských zborov obcí.

Prichádza obdobie zvýšeného výskytu požiarov v prírodnom prostredí

Teplejšie počasie prichádzajúce v marci so sebou prináša okrem slnka aj zvýšený výskyt požiarov, ktoré …