Home / AKTUALITY / V rámci výjazdovej porady navštívili predstavitelia HaZZ DHZO Želovce

V rámci výjazdovej porady navštívili predstavitelia HaZZ DHZO Želovce

Prvá výjazdová porada predstaviteľov HaZZ v roku 2019

Od včera sa vo Veľkom Krtíši koná výjazdová porada prezidenta HaZZ, ktorá je zároveň prvou v roku 2019. Predstavitelia HaZZ navštívili v pondelok, 12. marca dobrovoľných hasičov v obci Želovce. Členovia DHZO Želovce privítali predstaviteľov HaZZ v plnej zostave, nezabudli ani na najmenších dobrovoľných hasičov a hasičky.
Výjazdové porady budú pokračovať počas celého roka. Sú plánované v každom kraji na podrobnú analýzu rozmiestnenia síl a prostriedkov vrátane dobrovoľných hasičských zborov obcí.

Taktické cvičenie príslušníkov záložnej hasičskej jednotky SŠPO MV SR v Žiline

Dňa 7-8. augusta 2019 sa uskutočnilo taktické cvičenie záložnej hasičskej jednotky so skupinou riadenia Strednej …