V Starej Lesnej hasiči pokračujú v odstraňovaní následkov už od skorého rána

Už viac ako 40 hodín hasiči likvidujú následky prívalových dažďov na severe Slovenska

Hasiči budú aj v priebehu dnešného dňa odstraňovať následky prívalového dažďa, ktorý v stredu večer zasiahol časť severného Slovenska. Momentálne pomáhajú v obci Stará Lesná siedmi hasiči z Kežmarku, šiesti príslušníci zo Záchrannej brigády HaZZ v Humennom a štyria dobrovoľní hasiči z obce Žakovce. Z dôvodu, že v chatkovej oblasti je stále zaparkovaných niekoľko osobných vozidiel, hasiči spevňujú cestu pomocou štrku a piesku, aby autá mohli bezpečne odísť. Zároveň sa stále vykonáva odčerpávanie vody zo zatopených chatiek a ostatných priestorov.