Home / PRÁVE TERAZ / V súvislosti s hustým snežením zasahovali hasiči už pri 29 dopravných nehodách

V súvislosti s hustým snežením zasahovali hasiči už pri 29 dopravných nehodách

V súvislosti s nepriaznivou poveternostnou situáciou zasahujú hasiči na viacerých miestach na Slovensku. Za posledných 5 hodín pomáhali už pri 29 dopravných nehodách, ktoré vznikli dôsledkom silného sneženia. Najčastejšie boli vyslaní k dopravným nehodám v Banskobystrickom kraji, a to 9 – krát, v Žilinskom kraji zasahovali 6 – krát. Na viacerých miestach stále zasahujú.

Foto: ilustračné HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda v k.o. Jablonica

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X