Home / PRÁVE TERAZ / V súvislosti s hustým snežením zasahovali hasiči už pri 29 dopravných nehodách

V súvislosti s hustým snežením zasahovali hasiči už pri 29 dopravných nehodách

V súvislosti s nepriaznivou poveternostnou situáciou zasahujú hasiči na viacerých miestach na Slovensku. Za posledných 5 hodín pomáhali už pri 29 dopravných nehodách, ktoré vznikli dôsledkom silného sneženia. Najčastejšie boli vyslaní k dopravným nehodám v Banskobystrickom kraji, a to 9 – krát, v Žilinskom kraji zasahovali 6 – krát. Na viacerých miestach stále zasahujú.

Foto: ilustračné HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Diaľnica D2 je v smere zo Stupavy do Bratislavy uzavretá

Bratislavskí hasiči boli dnes po pol siedmej hodine ráno vyslaní k dopravnej nehode viacerých vozidiel …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X