Home / AKTUALITY / V súvislosti s poveternostnou situáciou museli hasiči zasahovať 60 – krát

V súvislosti s poveternostnou situáciou museli hasiči zasahovať 60 – krát

V súvislosti so silným vetrom, ktorý zasiahol územie Slovenskej republiky, vykonali hasiči od včera popoludnia doposiaľ 60 výjazdov. Najčastejšie museli zasahovať v Bratislavskom kraji, kde pomáhali 23 – krát. Podobná situácia bola v Trnavskom kraji, kde zasahovali 15 – krát. Hasiči v ostatných krajoch zaznamenali od 2 – 7 výjazdov. Najčastejšie bola pomoc príslušníkov potrebná pri popadaných alebo nalomených stromoch, a to až v 79% prípadov. Zvyšných 21% tvorili uvoľnené strechy či billboardy. 

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Prehlad výjazdov hasičov počas Silvestra

Hasiči zasahovali počas Silvestra až do rána Nového roka (do 7.00 hod.) celkom 102-krát. K …

X