Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / V súvislosti s vetrom zasahovali najmä hasiči v Trnavskom kraji

V súvislosti s vetrom zasahovali najmä hasiči v Trnavskom kraji

V súvislosti s vetrom zasahovali hasiči najmä v Trnavskom kraji

V súvislosti s nepriaznivou poveternostnou situáciou zaznamenali hasiči väčší počet výjazdov k popadaným a vyvráteným stromom. Vietor najviac potrápil hasičov v Trnavskom kraji, kde v takýchto prípadoch zasahovali 6 – krát. Príslušníci Okresného riaditeľstva HaZZ v Dunajskej Strede (z hasičských staníc v Dunajskej Strede a Šamoríne) zasahovali 3 – krát, hasiči z Okresného riaditeľstva HaZZ v Senici 1 – krát a príslušníci Okresného riaditeľstva HaZZ v Piešťanoch celkom 2 – krát. Išlo o odstraňovanie spadnutých stromov a konárov zo štátnych ciest a miestnych komunikácií. Celkovo zasahovalo 13 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru so 6 ks hasičskej techniky.

Tragická dopravná nehoda z dnešného rána

Dnes pred šiestou hodinou ráno boli hasiči vyslaní na štátnu cestu č. I/78 medzi Jasenicou …