Home / AKTUALITY / V Trenčianskom kraji si nové vozidlá prevzali zástupcovia 17 miest a obcí

V Trenčianskom kraji si nové vozidlá prevzali zástupcovia 17 miest a obcí

Vo štvrtok 30. januára sa uskutočnilo odovzdávanie vozidiel Iveco Daily určených pre 17 miest a obcí Trenčianskeho kraja. Na slávnostnom odovzdávaní, ktoré sa uskutočnilo za prítomnosti ministerky vnútra SR Denisy Sakovej, prezidenta Hasičského a záchranného zboru Pavla Nereču a generálneho sekretára Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR Vendelína Horvátha, si nové vozidlá prevzali zástupcovia miest a obcí Trenčianske Stankovce, Trenčianska Teplá – časť Dobrá, Trenčín – Záblatie, Udiča, Záskalie, Dolný Lieskov – Tŕstie, Považská Bystrica – časť Zemiansky Kvašov, Dvorec, Libichava, Pravotice, Vydrná, Zubák, Beluša – Podhorie, Zliechov, Košecké Podhradie, Vršatecké Podhradie a Nová Dubnica – časť Kolačín.

Nová technika bude určená na ochranu životov, zdravia a majetku obyvateľov v jednotlivých mestách a obciach. Súčasťou odovzdávania hasičskej techniky boli aj 2 nové kynologické vozidlá určené pre príslušníkov Okresných riaditeľstiev Policajného zboru v Trenčíne a v Považskej Bystrici.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odovzdávanie ocenení – Rád svätého Floriána a Rád čestného hasičstva

V pondelok, 7. septembra 2020, sa v zasadacej miestnosti Domu Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR uskutočnilo …

X