V Trenčíne horí sklad na galvanizovanie

V Trenčíne horí sklad na galvanizovanie

Trenčianski hasiči boli dnes o štvrtej hodine vyslaní na ulicu K Výstavisku v Trenčíne. Na mieste vypukol požiar v sklade na galvanizovanie. Plamene, ktoré siahali do výšky 4 metrov, poškodili technológiu v sklade, pričom prehorela aj značná časť strechy. Hasičom sa požiar podarilo dostať pod kontrolu o 17.00 hod., úplne ho zlikvidovali približne pred pol hodinou. Stále prebieha prieskum požiariska, aby sa zamedzilo rozhoreniu skrytých ohnísk. Na mieste udalosti je aj zisťovateľ príčin vzniku požiaru z KR HaZZ v Trenčíne. Majiteľ objektu predbežne vyčíslil škodu spôsobenú požiarom na minimálne 300 – 400 tisíc eur. Pri udalosti nedošlo k žiadnym zraneniam.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči smerovali k dopravnej nehode s účasťou sanitky

V piatok 7. januára okolo 11.00 hodiny došlo na ceste prvej triedy v katastri obce …

X