Home / PRÁVE TERAZ / V Trenčíne horí sklad na galvanizovanie

V Trenčíne horí sklad na galvanizovanie

Trenčianski hasiči boli dnes o štvrtej hodine vyslaní na ulicu K Výstavisku v Trenčíne. Na mieste vypukol požiar v sklade na galvanizovanie. Plamene, ktoré siahali do výšky 4 metrov, poškodili technológiu v sklade, pričom prehorela aj značná časť strechy. Hasičom sa požiar podarilo dostať pod kontrolu o 17.00 hod., úplne ho zlikvidovali približne pred pol hodinou. Stále prebieha prieskum požiariska, aby sa zamedzilo rozhoreniu skrytých ohnísk. Na mieste udalosti je aj zisťovateľ príčin vzniku požiaru z KR HaZZ v Trenčíne. Majiteľ objektu predbežne vyčíslil škodu spôsobenú požiarom na minimálne 300 – 400 tisíc eur. Pri udalosti nedošlo k žiadnym zraneniam.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Hasiči zachránili koňa, ktorý spadol do jarku

Zvolenskí hasiči momentálne zasahujú pri technickej udalosti v Bakovej Jame, okres Zvolen. Do cca. 1,5 …