Home / AKTUALITY / V Trnave sa začali Majstrovstvá vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel

V Trnave sa začali Majstrovstvá vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel

Dnes o deviatej hodine ráno sa na Trojičnom námestí v Trnave začali 8. Majstrovstvá Slovenskej republiky vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel s medzinárodnou účasťou. Súperiť medzi sebou budú hasiči z Okresných riaditeľstiev HaZZ v Banskej Bystrici, Žiline, HaZÚ v Bratislave, Košiciach, Nitre, Trnave, Prešove, Trenčíne a 1 družstvo z Brna.

Pre jednotlivé súťažné družstvá sú pripravené rôzne scenáre dopravných nehôd. Tým sa modelujú situácie porovnateľné s reálnymi podmienkami pri dopravných nehodách. Družstvo má na vykonanie zásahu časový limit 15 minút.

Vyhodnotenie 8. ročníka Majstrovstiev Slovenskej republiky vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel sa uskutoční dnes o cca. 15.00 hod.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odborný seminár pre príslušníkov organizačne zaradených na výkon funkcie v ambulanciách HaZZ

Začiatkom tohto týždňa sa v Kúpeľno – rehabilitačnom ústave MV SR Bystrá v Liptovskom Jáne …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X