Home / PRÁVE TERAZ / Vážna dopravná nehoda motorového vozidla a osobného vlaku

Vážna dopravná nehoda motorového vozidla a osobného vlaku

Vážna dopravná nehoda motorového vozidla a osobného vlaku

Bardejovskí hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na železničnom priecestí č. SP 2254 v katastri mesta Bardejov. Motorové vozidlo sa zrazilo s osobným vlakom č. 9003, ktorý smeroval z Bardejova do Prešova. V čase nehody sa vo vlaku viezlo približne 80 cestujúcich, ktorí neutrpeli žiadne zranenia. Ťažké zranenia utrpela jedna osoba vo vozidle, ktorú museli hasiči vyslobodzovať hydraulickým zariadením. Na mieste zasahuje aj vrtuľník ZZS.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Diaľnica D2 je v smere zo Stupavy do Bratislavy uzavretá

Bratislavskí hasiči boli dnes po pol siedmej hodine ráno vyslaní k dopravnej nehode viacerých vozidiel …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X