Home / ZÁSAHY / Prešovský kraj / Vážnu dopravnú nehodu v Gerlachove neprežili 2 osoby

Vážnu dopravnú nehodu v Gerlachove neprežili 2 osoby

V nedeľu 6. novembra 2016 po obede bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel na štátnej ceste č. I/77 v obci Gerlachov, okres Bardejov. V dôsledku dopravnej nehody došlo k usmrteniu dvoch osôb a dve osoby boli zranené (z nich dve deti). Zasahujúci príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bardejove a Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Starej Ľubovni (z hasičskej stanice v Ľubotíne) vyslobodili zranené osoby z vozidiel a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Dnes krátko pred 6.30 hod. ráno bola ohlásená dopravná nehoda na Ivánskej ceste v Bratislave. …