Včera sa na R1 zrazilo 5 osobných automobilov a 1 nákladné vozidlo

Foto: ilustráčne

Vo štvrtok 26. novembra 2015 skoro ráno bola ohlásená dopravná nehoda piatich osobných motorových vozidiel značiek Škoda Octavia, Citroen C5, Škoda Octavia, Kia Sorento, Jaguar S Type a nákladného motorového vozidla Volvo 488 na rýchlostnej komunikácii R1 v smere z Banskej Bystrici do Nitry, v katastri obce Bzenica. Zasahujúci príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Žiari nad Hronom zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru, pomohli ich naložiť na vozidlá odťahovej služby a očistili vozovku. V dôsledku dopravnej nehody došlo k úplnému uzavretiu rýchlostnej komunikácie približne na jednu hodinu. Pri dopravnej nehode sa zranila 1 osoba.

Foto: ilustračné

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X