Home / PRÁVE TERAZ / Vďaka rýchlemu zásahu hasičov sa spod sutín podarilo zachrániť zavalené osoby

Vďaka rýchlemu zásahu hasičov sa spod sutín podarilo zachrániť zavalené osoby

Hasiči momentálne zasahujú pri vyslobodzovaní osôb spod sutín garáže na Zimnej ulici v Komárne. Po deviatej hodine ráno došlo pri rozoberaní konštrukcie strechy k závalu, pričom dve osoby zostali zakliesnené pod nánosom sutín. Prvú z osôb sa podarilo hasičim vyslobodiť ihneď po príchode na miesto, bola odovzdaná do starostlivosti ZZS. Druhú osobu museli vyslobodzovať pomocou hydraulického náradia, bola pri vedomí – príslušníci ju upokojovali a po celý čas s nimi komunikovala. Po približne pol hodine sa ju podarilo spod sutín vyslobodiť, bola odovzdaná do opatery vrtuľníkovej ZZS.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči odoberali vzorky na koronavírus v marginalizovanej skupine vo Vranove nad Topľou

Na základe požiadavky mestského krízového štábu dnes hasiči vykonávali PCR odbery vzoriek osobám v marginalizovanej …

X