Home / AKTUALITY / Vedúci predstavitelia Hasičského a záchranného zboru dnes privítali členov českej delegácie z HZS ČR

Vedúci predstavitelia Hasičského a záchranného zboru dnes privítali členov českej delegácie z HZS ČR

Vedúci predstavitelia Hasičského a záchranného zboru dnes privítali členov českej delegácie z HZS ČR

V pondelok, 12. novembra 2018 sa v Liptovskom Hrádku uskutočnilo prijatie českej delegácie slúžiace ako pracovné stretnutie k vyhodnoteniu úloh vyplývajúcich z Memoranda o spolupráci a priateľských vzťahoch uzavretým medzi Ministerstvem vnitra – Generálním ředitelstvím Hasičského záchranného sboru České republiky a Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky – Prezídiom Hasičského a záchranného zboru. Pozvanie na Slovensko prijali generálny riaditeľ HZS ČR Drahoslav Ryba, námestník generálneho riaditeľa František Zadina, námestník generálneho riaditeľa pre riadenie ľudských zdrojov František Vavera, riaditeľka odboru prevencie GR HZS ČR Kvetoslava Skalská, námestník generálneho riaditeľa pre ekonomiku Slavomír Bell, styčný dôstojník HZS ČR pri Veľvyslanectve ČR v Bratislave Josef Slavík, styčný dôstojník Polície ČR Marián Paštinský, krajskí riaditelia HZS ČR z 15 krajov Českej republiky a ďalší predstavitelia z HZS ČR. Slovenskú stranu reprezentujú prezident HaZZ Alexander Nejedlý, riaditeľ kancelárie prezidenta HaZZ Stanislav Celleng, riaditeľka odboru požiarnej prevencie Prezídia HaZZ Jana Morávková, riaditeľ odboru plánovania a koncepcií Prezídia HaZZ Ivan Ondrejíčka a krajskí riaditelia HaZZ z 8 slovenských krajov.
Súčasťou trojdňovej návštevy bude okrem spoločných rokovaní návšteva múzea liptovskej dediny v obci Pribylina a prehliadka vzácneho dreveného evanjelického artikulárneho kostola v obci Svätý Kríž.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Krajskú súťaž v hasičskom športe vyhrali hasiči z Trnavy

Vo štvrtok, 16. mája, sa v Galante uskutočnil XXIII. ročník krajskej súťaže v hasičskom športe, …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X