Vedúci predstavitelia HaZZ v utorok privítali členov českej delegácie z HZS ČR

Vedúci predstavitelia HaZZ v utorok privítali členov českej delegácie z HZS ČR

V utorok 18. októbra 2016 sa vo Zvolene uskutočnilo prijatie českej delegácie slúžiace ako pracovné stretnutie k vyhodnoteniu úloh vyplývajúcich z Memoranda o spolupráci a priateľských vzťahoch uzavretým medzi Ministerstvem vnitra – Generálním ředitelstvím Hasičského záchranného sboru České republiky a Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky – Prezídiom Hasičského a záchranného zboru.
Súčasťou dvojdňovej návštevy bude v stredu 19. októbra 2016 priateľský medzištátny futbalový zápas medzi slovenskými a českými profesionálnymi hasičmi, ktorý sa uskutoční o 14.00 hod. na štadióne MFK Lokomotíva na Neresnickej ceste 13 vo Zvolene. Futbalový zápas bude prístupný aj pre verejnosť.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …

X