Home / PRÁVE TERAZ / Viac ako 100 výjazdov hasičov za posledných 12 hodín

Viac ako 100 výjazdov hasičov za posledných 12 hodín

V súvislosti s nepriaznivou poveternostnou situáciou zasahujú príslušníci Hasičského a záchranného zboru aj počas dnešného dňa. Hoci je situácia oproti včerajšu pokojnejšia, počet výjazdov k technickým udalostiam zostáva nadpriemerný. Najviac výjazdov zaznamenali dnes od siedmej rána hasiči v Košickom kraji, ktorí boli na pomoc privolaní 38 – krát. Hasiči v Prešovskom a Trenčianskom kraji zasahovali 14 – krát, hasiči v Trnavskom kraji 13 – krát, počty v zostávajúcich krajoch sú pod hodnotou 10 výjazdov. Za ostatných 12 hodín zasahovalo pri 109 udalostiach spôsobených počasím 270 hasičov. Najpočetnejšiu skupinu výjazdov tvoria popadané stromy.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odbery vzoriek u osôb s podozrením na koronavírus, 9.5.2020

Posádky hasičskej záchrannej služby dnes vykonávali odbery vzoriek osobám s podozrením na koronavírus v karanténnych …

X