Home / PRÁVE TERAZ / Viac ako 100 výjazdov hasičov za posledných 12 hodín

Viac ako 100 výjazdov hasičov za posledných 12 hodín

V súvislosti s nepriaznivou poveternostnou situáciou zasahujú príslušníci Hasičského a záchranného zboru aj počas dnešného dňa. Hoci je situácia oproti včerajšu pokojnejšia, počet výjazdov k technickým udalostiam zostáva nadpriemerný. Najviac výjazdov zaznamenali dnes od siedmej rána hasiči v Košickom kraji, ktorí boli na pomoc privolaní 38 – krát. Hasiči v Prešovskom a Trenčianskom kraji zasahovali 14 – krát, hasiči v Trnavskom kraji 13 – krát, počty v zostávajúcich krajoch sú pod hodnotou 10 výjazdov. Za ostatných 12 hodín zasahovalo pri 109 udalostiach spôsobených počasím 270 hasičov. Najpočetnejšiu skupinu výjazdov tvoria popadané stromy.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Viac ako 300 hasičov pomáhalo pri výjazdoch spôsobených vetrom

Dôsledkom nepriaznivej poveternostnej situácie zaznamenali hasiči za posledných 24 hodín nárast výjazdov k technickým udalostiam. …