VIANOČNÁ SÚŤAŽ PRE DETI

Sobota 26. decembra 2015 – 2. sviatok vianočný – sa hasičské deti z okresu Revúca stretli v telocvični ZŠ s MŠ v Jelšave, aby strávili vianočný deň súťažením. Stretlo sa 5 kolektívov chlapcov a 3 kolektívy dievčat po päť detí, aby sa ukázali v štafete 5 x 20 m, uzlovej štafete a v štafete dvojíc.
Výsledky:
– v kategórii dievčat sa na 1. mieste umiestnila Jelšava, na 2. mieste Muráň a na 3. mieste Kameňany,
– v kategórii chlapcov sa na 1. mieste umiestnila Jelšava A, na 2. mieste Muráň, na 3. mieste Magnezitovce, na 4. mieste Jelšava B a na 5. mieste Kameňany.
Každý kolektív bol ocenení diplomom a kolektívy na prvých troch miestach dostali medaile a poháre. Každé dieťa dostalo aj balíček sladkostí.
Okresný výbor DPO SR v Revúcej sa aj touto cestou chce poďakovať vedeniu ZŠ s MŠ v Jelšave a SMZ, a. s. Jelšava za to, že mohla byť táto súťaž zrealizovaná.

Gabriela Jakubecová, DHZ Jelšava

Kategorizácia DHZO na rok 2023

Zverejnenie kategorizácie dobrovoľných hasičských zborov obcí na rok 2023 v rámci Celoplošného rozmiestnenia síl a …