Vo Zvolene sa uskutoční historicky prvý priateľský medzištátny zápas medzi slovenskými a českými profesionálnymi hasičmi

V dňoch 18. – 19. októbra 2016 sa vo Zvolene uskutoční prijatie českej delegácie, ktoré bude slúžiť ako pracovné stretnutie k vyhodnoteniu úloh vyplývajúcich z Memoranda o spolupráci a priateľských vzťahoch uzavretým medzi Ministerstvem vnitra – Generálním ředitelstvím Hasičského záchranného sboru České republiky a Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky – Prezídiom Hasičského a záchranného zboru.
Súčasťou návštevy bude priateľský medzištátny zápas futbalových výberov profesionálnych hasičov Hasičského záchranného sboru České republiky a Hasičského a záchranného, ktorý sa uskutoční v stredu 19. októbra 2016 o 14.00 hod. na štadióne MFK Lokomotíva na Neresnickej ceste 13 vo Zvolene.
Futbalový zápas bude prístupný aj pre verejnosť.
Srdečne Vás pozývame!

Tento zápas Vám prinesieme aj naživo na FIRETV.cz a DOBROVOLNIHASICI.sk

Komentáre

comments

Pozrite aj

Stanovisko Prezídia HaZZ k vyjadreniam prezidenta DPO SR

V súvislosti s vyjadrením prezidenta Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR (DPO SR) Bc. Jozefa Smolinského k …

X