Home / PRÁVE TERAZ / Výbuch plynu v Bratislave

Výbuch plynu v Bratislave

10:30 hod.
Bratislavskí hasiči momentálne zasahujú na Gorkého ulici v Bratislave, kde bol ohlásený výbuch plynu s následným plamenným horením. Hasiči po príchode na miesto začali s okamžitou likvidáciou požiaru, unikajúci plyn sa už podarilo zastaviť. Momentálne prebieha evakuácia osôb z priľahlých budov. K výbuchu plynu došlo pravdepodobne pri výkopových prácach. Pri udalosti je 30 hasičov zo všetkých bratislavských hasičských staníc so 7 kusmi hasičskej techniky.

11:00 hod.
Hasičom sa požiar po výbuchu plynu podarilo pred pár minútami úplne zlikvidovať. Následkom výbuchu došlo k zrúteniu jedného z podlaží v objekte. Hasiči momentálne v okolí vykonávajú kontrolné merania, avšak zvýšené hodnoty plynu neboli namerané. Požiarisku budú hasiči naďalej ochladzovať, pri odvetrávaní priestorov používajú pretlakový ventilátor. Gorkého ulica je úplne uzavretá.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri vybreženom potoku v Rakovej zasahuje 5 DHZO

Hasiči evidujú za posledné dve hodiny prudký nárast výjazdov v súvislosti s nepriaznivým počasím. Najviac …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X