Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Výbuch v rodinnom dome spôsobila fľaša acetylénu

Výbuch v rodinnom dome spôsobila fľaša acetylénu

Výbuch v rodinnom dome spôsobila fľaša acetylénu

Včera krátko po 23.00 hod. bol ohlásený výbuch a následný požiar prístavby rodinného domu v obci Tepličky. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Hlohovca jedným C prúdom a tromi vysokotlakovými prúdmi. Prieskumom bolo zistené, že v horiacej budove sa nachádzala jedna vybuchnutá fľaša acetylénu. Pri požiari bola jedna osoba zranená. Následkom udalosti vznikla majiteľovi nehnuteľnosti priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 5 000,- Eur. Príčina vzniku požiaru bola nedbalosť a neopatrnosť dospelých.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar motocykla na D4

Dnes po siedmej hodine ráno bol ohlásený požiar motocykla po dopravnej nehode s osobným automobilom …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE