Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Výbuch v rodinnom dome spôsobila fľaša acetylénu

Výbuch v rodinnom dome spôsobila fľaša acetylénu

Výbuch v rodinnom dome spôsobila fľaša acetylénu

Včera krátko po 23.00 hod. bol ohlásený výbuch a následný požiar prístavby rodinného domu v obci Tepličky. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Hlohovca jedným C prúdom a tromi vysokotlakovými prúdmi. Prieskumom bolo zistené, že v horiacej budove sa nachádzala jedna vybuchnutá fľaša acetylénu. Pri požiari bola jedna osoba zranená. Následkom udalosti vznikla majiteľovi nehnuteľnosti priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 5 000,- Eur. Príčina vzniku požiaru bola nedbalosť a neopatrnosť dospelých.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar administratívnej budovy na Komenského ulici v Žiline

Hasiči boli včera pred polnocou vyslaní k požiaru budovy na Komenského ulici v Žiline. Po …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE